Płatność

W www.leclercdrive.lublin.pl płatność za zakupy i dostawę można dokonywać w następujący sposób:

    1. Karta kredytowa (online) - po skompletowaniu zakupów i po naciśnięciu przycisku "złóż zamówienie" pojawi się opcja płatności kartami kredytowymi. Po wybraniu w/w opcji i nacisnięciu przycisku "Dalej" przejdą Państwo na stronę autoryzacji karty operatora rozliczającego płatności kartami w internecie. Zamówienie może zostać przyjete przez sklep wyłacznie po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego płatności kartami w internecie. www.leclercdrive.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości autoryzacji transakcji.
    2. Przelewem bankowym (online)
    3. Gotówką lub kartą u kuriera www.leclercdrive.lublin.pl
    4. Bonami towarowymi (leclerc.sodexho pass, ticket restaurant) -nie wydajemy reszty z bonu należy zapłacić równowartość bądź dopłaci gotówką lub kartą płatniczą u dostawcy.

Przy składaniu zamówień opłacanych przelewem należy pamiętać o czasie, niezbędnym dla przepływu środków na rachunek sklepu uwzględniając również dni świąteczne kiedy przelewy nie są przez banki księgowane. Prosimy dokonać przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem w stosunku do wybranego terminu dostawy zamówienia.

Zamówienia realizowane są wyłącznie po wpłynięciu środków na konto sklepu. W tytule przelewu należy obowiązkowo podać numer zamówienia, którego przelew dotyczy. W przypadku trudności z ustaleniem numeru zamówienia opłacanego otrzymanym przelewem, zamówienie nie zostanie zrealizowane a pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego zostały wysłane.

W razie płatności, dokonywanej przez Zamawiającego, z góry, nadpłata dokonana za towar będzie zwracana przez sprzedawcę w drodze przelewu na konto bankowe Zamawiającego lub zwracana na jego kartę kredytową, a ewentualna niedopłata powinna zostać uregulowana przez zamawiającego przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, zgodnie z informacją uzyskaną od sprzedawcy. Realizacja takiego zamówienia nastąpi dopiero po uznaniu przez system Sklepu rachunku bankowego Sprzedawcy Kwotą dopłaty.